काठमाडौं, ६ कात्तिक २०७५ । नेपालका स्पिनर सन्दिप लामिछाने अस्ट्रेलियाको क्रिकेट बिग ब्यास लिग खेल्ने भएका छन् । उनि मेलबर्न स्टारका तर्फबाट आउदो बिगब्यास लिग खेल्ने भएका हुन् । बिग बास आउदो डिसेम्बर १९ देखि फेब्रुअरी १७ सम्म चल्नेछ । बिग बाँस मा ८ टिम को सहभागिता रहने छ । सन्दिप बिगब्यास लिग खेल्ने एसोसिएट राष्ट्रको पहिलो खेलाडी समेत बनेका छन् ।

अस्ट्रेलियाको निक्कै चर्चित लिग खेलिरहेको मेलबर्न स्टारले अहिलेसम्म उपाधि भने जित्न सकेको छैन । हेविड हस्सी कप्तान रहेको मेलबर्नले आफ्नो घरेलु खेल निक्कै नै चर्चित मैदान मेलबर्न क्रिकेट स्टेडियममा खेल्ने गर्दछ । जुन विश्वकै सबैभन्दा ठुलो क्रिकेट ग्राउण्ड हो ।

सन्दिप युएई मा यहि आउदो नोभेम्बर २३ देखि डिसेम्बर २ सम्म हुने टि – १० लिग प्रतियोगिता पनि खेल्दैछ्न । केरला किंग्सले ले उनलाई ३० हजार डलर मा अनुबन्धित गरेको छ । सन्दिप यसअघि इण्डियन प्रिमियर लिग आईपिएलमा दिल्ली डेयरडेविल्सका लागि छनौट भएपछि विश्वका विभिन्न देशमा भईरहेका ट्वान्टी ट्वान्टी प्रतियोगितामा विभिन्न क्लबबाट खेल्दै आएका छन् ।

जानकारीको लागी तल फोटोमा किल्क गर्नु होला ,सुमेघ ट्राभल्स्